Seta Orman Ürünleri Ltd. Şti. / Sakarya Lake, Panel, Ahşap, Kapı Modeller, Mutfak Dolabı ve Ahşap Ürünleri - HAKKIMIZDA / SETA ORMAN ÜRÜNLERİ İML. İTH. İHR. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda
2004 yılından günümüze dek geçen zaman içerisinde kalite, hizmet ve ulusal çapındaki markaları ile müşterilerimize hizmette bulunmuş olup çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri takip edip hizmet, kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla bir adım daha ileriye giderek siz değerli müşterilerimize her noktadan ulaşıbilmek için kurulmuş olan sitemiz bundan sonrada daha iyi hizmet verebilmek için beğeninize sunulmuştur.

Vizyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler ve satış sonrası müşteri hizmetimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmak.

Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek, insan sağlığına uygun, kaliteli, konforlu ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak.